EBRU FEYİZOĞLU İLE ENERJİ ÇALIŞMALARI YORUMLARI PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   
Cuma, 17 Aralık 2010 10:30

*Atalarımdan yada geçmiş yaşamlarımdan birşeyler aktarıldığını ve onların hayatını devam ettirdiğimi hissediyordum. Bu kaderi bozmak, bolluk,bereket enerjisine girmek istiyordum.

Seaslardan sonra atalarımdan gelen, geçmiş yaşamlarında olmuş olan birçok şey keşfettim, canlıymış gibi yaşadım ,o anda adeta oradaydım. Yaşamımdaki çözülemeyen ve tekrarlanan durumları, kısırdöngüleri fark ettim ve bu bilgileri sildik, dönüştürdük. Bolluk enerjisine girdiğimi derinden hissediyorum. Aynı zamanda müthiş bir farkındalık oldu ki bu da hayata, kendime, kendi gücüme çok daha farklı (olumlu) bakmamı sağladı. Yeniden doğdum ben?

                                                                                                        Ş.G.

 

*Kulak çınlaması, Reflu (ülser), rahatsızlığı ile Ebru Feyizoğlu ile Enerji seanslarına başladım.

Sonucunda artık kulaklarım çınlamıyor ve neden çınladığının farkına vardım, herşeyin temelinde mutlaka onun oluşmasını sağlayan duygu, düşünce birikimleri varmış meğerse. Midemde çok iyi artık.

                                                                                                       I.C.

 

*Hergün mutlaka 2 dk.da olsa panik atak geçirip öleceğimi zannediyordum, dışardaysam eğer polisi arıyordum . Kapalı yerlere giremiyor ve bu stresle, acıyla çaresiz,mutsuz yaşamaya çalışıyordum.

İlk seansla başlayan panik atağımın temelinde yatan çocukluğumda geçirmiş olduğum bir travmayı hatırladım, bu inanılmaz bir deneyimdi benim için. Şu anda yaşadığım bu olayın çocukluğumdaki olayla bağlantısı olduğunu düşünsem bulamazdım. Kendimi çok iyi hissediyorum, hafifledim, yeniden dünyaya geldim.

                                                                                                        F.R.

 

*Eşim kanserdi,hastalığı tüm vücuda yayılmıştı ölümü bekliyorduk. Ancak çok ağrısı vardı, evde hemşire bizimle kalıyordu, sürekli morfin yapılıyordu ve yatak odamızda yatıyordu .Bu zamanlarını daha iyi geçirmesini istiyordum.

Enerji seanslarından sonra sürekli yattığı odadan çıktı ve salonda bizimle oturmaya başladı. 2.seanstan sonra dışarı çıktık ve bir cafede karşılıklı kahve içtik bu inanılmazdı. Eşimi kaybettim ama ağrısız ve aramızda veda edebildi bize. Aynı zamanda Ebru hnm la yaptığımız konuşmalar sayesinde içinde bulunduğum kuyudan çıktım ve daha fazla destek vermeye başladım, kendimi toparlayabildim o dönemde, minnettarım.

                                                                                                       A.T.

 

*Mide fıtığı ameliyatı olmuştum, çok ağrım vardı ve hiçbirşey yiyemiyordum. Neredeyse bir aydır ilk kez seanstan sonra eve gider gitmez iki tabak çorba içtim, ağrım kalmadı.Kendimi artık çok sağlıklı hissediyorum.

                                                                                                      H.T.

 

*Böbreğimde taş vardı ve kendimi sevmiyordum. Enerji seanslarından sonra kendimi sevmemenin ne kadar anlamsız olduğunu anladım. Sanki nefes almaya başladım. Böbreğimdeki taş mucizevi şekilde düştü, inanamıyorum.

                                                                                                      G.C.

 

*6 yıldır süren depresyon,mide bulantısı,bel fıtığı, uykusuzluk, evden çıkamama , geçmişteki olumsuz anıları düşünme durumu,baş ağrıları rahatsızlıkları ile Ebru'ya başvurdum.

Sonuçta neredeyse seneler sonra ilk kez dışarı alışverişe çıktım kızlarımla ve kendimi kötü hissetmedim. Daha rahat uyuyabiliyorum artık ve midem hiç bulanmıyor. Baş ve bel ağrılarım geçti. Kitap okumaya başladım. Açlıktan içim kıyılırdı, geçti. Mutluluğu tekrar hissetmeye başladim.Teşekkürler Ebru hnm.

                                                                                                     G.A.

 

*Aileyle yaşanan problemler, anlaşamama, işyerindeki insanlarla yaşanan sorunlar, aşk hayatında doğru düzgün birinin olmaması ve geçmişte yaşanmış hayal kırıklıkları, kendini tanımamak gibi problemlerle uğraşırken Ebru'nun seanslarından sonra yeniden doğdum.

33 yaşındayım ama hayatı hiç yaşamadığımı anlıyorum. Çok mutlu ve huzurluyum. Ailemle ve iş arkadaşlarımla mucizevi şekilde iyi anlaşıyorum ve yaptıkları hiçbirşeyden kötü etkilenmiyorum.Tam kendime göre bir erkekle çıkmaya başladım. Çok teşekkürler.

                                                                                                    B.A.

 

*Bel fıtığı, Saç dökülmesi ( bölgesel kellik) şikayetleri ile Ebru Feyizoğlu'na başvuran E.E. memnuniyetini şöyle dile getiriyor: Bel fıtık ağrımı orada bıraktım, bu inanılmaz huzurlu bir duygu, nasıl senelerdir bununla yaşamışım anlamadım. Saçımın dökülen bölgesinde mucizevi şekilde saç çıkmaya başladı, inanamıyorum ve heryerde söylüyor, herkese gösteriyorum iyileşme sürecimi.

                                                                                                   E.E.

 

*Rahatsızlığı bel fıtığı ve migren olan E.G, Ebru Feyizoğlu ile yaptığı çalışmanın sonucunda, İlk seanstan itibaren mucizevi şekilde iyileşme yaşadım. İkinci seanstan sonra yıllardır çektiğim bel ve baş ağrılarımdan eser kalmadı.

                                                                                                   E.G.

 

*Ebru ile Amerikadan Türkiyeye tatile geldiğimde tiroid problemimle ilgili çalışma yaptık. Döndüğümde doktora kontrole gideceğimi biliyordum ama bu denli bir sonuç beklemiyordum açıkcası. Amerikaya döner dönmez daha önceden belli olan dr randevuma gittim ve test sonuclarimi aldim. Tiroid problemim yokolmustu :))) Doktor sasirdi kaldi. çünkü hicbir ilac kullanmadim, ebruyla çalıştık sadece.İnanılmaz ama gerçek?