Hakkımda PDF Yazdır e-Posta

Ocak 1972, USA / Chicago doğumluyum. 20?li yaşlarımda geçirmiş olduğum birtakım bedensel rahatsızlıklarımı (reflü, tenisçi dirseği, kalpaltunel sinir sıkışması, basur, göz bozukluğu, bel fıtığı, sinüzit, menüsküs) düşünce kalıplarımı değiştirerek, sifa teknikleri uygulayarak iyileştirdikten sonra bunu meslek haline getirmeye karar verdim. İhtiyacı olan herkese ışık tutmak, kendi ışıklarını farkettirmek amacıyla eğitim ve çalışmalarıma başladım.

Eskiden "ocak" diye tabir edilen dede yadigarı, elle dokunarak insanları şifalandırma çalışmam ile ilgili ailemin bana el vermesi sonucu (G.Tan) dokunarak insanları iyileştirmeye başladım.(Altın Melek Enerjisi/Cennetin Dokunuşu Tekniği) Amerika?da ve Türkiye?de konusunda uzman eğitmenlerden, EFT (Duygusal Özgürleşme Tekniği Cary Graig), Reconnective Healing (5.boyut enerji uyumlamasi Dr.E.Pearl) / The Reconnection (Tekrar Bağlantılı Şifa Dr.Eric Pearl), Deep PEAT (Polaritelerin Nötrlenmesi Zivorad Mihajlovic), Shallow PEAT(Z.M) , Küçük Sihirli Method(Z.M), Deep PEAT 3(Z.M), Farkındalık Çalışması / Ben kimim? (Gnosis, Z.M), Parmak ucu Methodu (Rahatsız eden zihinsel resimlerin hafızadan silinmesi,Z.M), Refleksoloji (Shiva Ashram), Çatal-Kaşık Bükme,Yumurtayı Düz Satıhta Durdurma (Z.M), Kelimelerin Sihirli Gücü (Yazarak olumsuz duygu ve düşüncelerin nötrlenmesi Z.M) , ARTT Akaşik Kayıtları Nötrleme (G.Tan) , Transmisyon (G.Faik), Precision Master ( Hayalleri Gerçeğe Dönüştürmek Filip M) eğitimlerini aldım. Ayrıca; Debbie Ford un?Işığı Arayanların Karanlık Yanı?, Louise Hay (%100 düşünce gücü, Hastalıkların Zihinsel nedenleri) workshoplar, Labirent, Outlook ve Essence gibi gelişim/dönüşüm seminerlerine katıldım( katılımcı ve asistan)

Evrenin gizeminin, Kuantum Fiziğinde olduğunu deneyimledim. Bunun ışığında danışanlarıma ruhsal koçluk yaparak ?İnsanın düşünce kalıplarını değiştirdiğinde, hastalıkların, sıkıntıların, kısır döngülerin tekrar yaşanmadığını ve hayatlarında istediklerini gerçekleştirebildiklerini, YAŞAMIN, KADERİN, SAĞLIĞIN değiştiğini? paylaşarak kişisel gelişim, dönüşüm ve farkindalik desteği vermekteyim.

Halen, Kişisel Gelişim ve Enerji Uzmanı olarak, eğitimimi durugörü/psişik güçlerimle birleştirerek bireysel Zihin-Beden-Ruh Dengeleme çalışmaları yapmakta ve gruplara Enerji Teknikleri Seminerleri vermekte, Meditasyonla Farkındalık deneyimletmekteyim.

İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerde kişisel gelişim merkezlerinde bireysel seanslar yapmakta ve grup seminerleri vermekteyim.

Ayrıca www.astrolojigazetesi.com, www.anneyiz.biz (Hürriyet), www.rengarenkkadin.com internet portallarında kendi konumla ilgili yazılar yazdım, anneyiz.biz uzman köşesinde danışmanlık tecrübelerim vardır. Kendi kitabımı yazmaktayım.