KADER GEÇMİŞTE YAŞANANLARIN TEKRARIDIR. PDF Yazdır e-Posta

Evrendeki her şey "Bilgi" dir.

 Çocukluğumuzda bize öğretilen hangi bilgi, öğreti, davranış varsa o zihnimize kaydolur ve yaşamımızda bu bilgilerin titreşimini yayar, bu bilgilere bağlı yaşarız.

Gerçeklik olarak öğrendiğimiz bilgiler yaşam içinde karşımıza kişi ve olay olarak çıkarak bize hizmet ederler, ayna tutarlar.

 Aslında bugün yaşadıklarımız, atalarımız,anne karnında aktarılanlar,ailemiz,büyüdüğümüz çevre gibi alanlarda farkında bile olmadan zihnimize kaydettiğimiz bilgilerin birer canlı kanıtıdır. Bize ait değillerdir. Bize duygu ve düşünce anlamında nelere sahip olduğumuzu gösterirler.. . Bizler yaşamımız boyunca farkında bile olmadan çocukluktan örnek aldığımız,kaydettiğimiz kişilerin davranışlarını tekrarlar ve onların yaşamlarına benzer veya aynı yaşamlar yaşarız..

 İşte çocukluktan öğrenilen bu bilgilerden bazıları hayatımızı olumsuz etkiler, ruhumuzu kısıtlar. Duygusal, zihinsel ve bedensel olarak hasta yapar. Çünkü bu bilgiler bizim gerçekliğimiz değildir, yalnızca öğrendiklerimizdir.

Artık istemediğiniz durumlar ya da içinde bulunduğunuz hastalıkların kökeninde ne olduğunu fark etmek, kalıcı bir şekilde iyileşmek ve dönüşüm zamanı geldi. Çaresiz değilsiniz!

ARTIK YAŞAMINIZI \ KADERİNİZİ / KİŞİLİĞİNİZİ İSTEDİĞİNİZ YÖNDE DEĞİŞTİRMENİN, HASTALIKLARDAN ÖZGÜRLEŞMENİN ZAMANI GELDİ! 

- İyiyi, sağlığı, mutluluğu, bolluğu, bereketi kendinize çekmek, gücünüzü fark etmek,

- Hastalıklarınızın gerçek sebebini bulmak ve iyileşmek, ( Fibromiyalji, ms, kanser, bel-boyun fıtığı, aids, depresyon, ağrılar, safra kesesi problemleri, böbrek rahatsızlıkları, sinir sıkışmaları, mide barsak problemleri, bağışıklık sistemi zayıflığı gibi...) 

- Genetik kodlama/ genetik hastalıklardan özgürleşmek,

- Yaşamınızda sürekli yaşanan kısırdöngülerden kurtulup kendi istediğiniz yaşamı oluşturmak,

- Yolunda gitmeyen ilişkilerinizi iyileştirmek,

- Evlilik ve aile problemlerinizi çözümlemek,

- Stresle, öfkeyle baş edebilmek,

- Bir türlü kilo verememenin altında yatanı fark etmek,

- Sigara, alkol, seks bağımlılıklarının sebeplerini fark etmek,

- Neden bu yaşamda olduğunuzu, kim olduğunuzu hatırlamak,

- Kutupluluklardan özgürleşmek (aşk-özgürlük, sevgi-nefret, dışadönüklük-içe kapanıklık gibi)

- Kişiliğinizde memnun olmadıklarınız,

- Bir türlü gerçekleşmeyen dileklerinizin\ isteklerinizin altında yatan olumsuzluğu fark edip, dileklerinize ulaşmak gibi insan ve yaşamla ilgili hetürlü durum için bana ulaşın.

Ebru Feyizoğlu

Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

 

Yorumlar  

 
# Hilal 28-02-2011 21:54
Çok güzel bir site olmuş.tebrik ediyorum:)öpüyo rum ebrumm:) ben hilal:)
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
 
 
# serap yalçın 12-04-2011 08:46
Ailecek EBRU fanatiği olduk.Herbirimiz de değişik şikayetlerle EBRU nun seanslarına katıldık.Ben özellikle kendisine sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Onunla tanıştığımdan bu yana uyku düzenim,endişe halim ve en önemlisi omuz ağrılarım yokoldu.Hayat kalitemin düşmeye başladığı son aylarda oldukça sıkıntılı bir dönemde bana şifa oldu.Herkesle bu konuyu paylaşmak ve hafife alınamayacak kadar önemli olduğunun altını çizmek istedim..
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
 

Yorum ekle

yorum poliçesi


Güvenlik kodu
Yenile